Kiekvienas laimę suvokiame skirtingai. Vienus ji aplanko nosį maloniai pakutenus cinamono, pačiulių ar šilto pieno kvapui, kitiems ją sukelia plaukus kedenantis jau šiltas gegužės vėjas ar bėgimas basomis per lauko gėlių pievą vidurvasarį. Tretiems laimė – tai jaukūs artimiausių žmonių pašnekesiai prie Kūčių stalo, židinyje spragsint malkoms ir aplink vaišių stalą zujant mažiesiems. Visi sutinkame su tuo, kad mūsų širdyse laimės pojūtis užima ypač svarbią vietą. Todėl pagrindinis mūsų tikslas – įpūsti tą laimės pojūtį į Jūsų širdį ir mintis svarbiausiomis gyvenimo akimirkomis ir pasirūpinti, kad šios emocijos dar ilgai liktų Jūsų ir Jūsų artimųjų prisiminimuose . Juk prisiminimai įprasmina mūsų santykius, jungia šeimas, kuria emocijas, verčia nusišypsoti prisiminus, pamačius nuotrauką ar kaskart sutikus brangų žmogų. Kurkime prisiminimus kartu!

Kreipkitės į mus jei:

• esate pasimetę savo noruose – padėsime Jums išgryninti šventės viziją;
• neturite minčių kokia bus Jūsų šventė – pasiūlysime įvairius variantus;
• Jūsų biudžetas ribotas – patarsime, kaip jį panaudoti tinkamai;
• nežinote kur kreiptis dėl suknelės, gėlių, fotografo, kirpėjos ar kito specialisto – mes Jums rekomenduosime pačius geriausius savo srities žinovus;
• ieškote išskirtinumo ir dar nematytų sprendimų – mes pasiruošę tai įgyvendinti.
• norite tą dieną nesirūpintis smulkmenomis – atsiduokite į mūsų rankas ir leiskite Jumis pasirūpinti.

Visada ieškome naujų kūrybingų ir dar nematytų sprendimų. Kas tinka vienam, ne visada tiks kitam, todėl mums labai svarbu išgirsti Jūsų atsineštą istoriją, įsiklausyti į pageidavimas, ir kiekvienam sukurti individualią, tik Jums pritaikytą renginio koncepciją. Siūlome viską – nuo vizijos iki jos išpildymo. Mes, vestuvių planuotojos, užtikrinsime, kad Jūsų šventėje net ir menkiausia detalė rastų sau tinkamą vietą, nes esame įsitikinę, kad visuma susideda iš smulkmenų, kiekviena kurių yra svarbi ir turi būti kruopščiai apgalvota. . Mūsų darbe nėra vietos nemalonioms staigmenoms, o visos staigmenos yra Jūsų pageidautos ir iki smulkmenų suplanuotos. Išskirtinumas, kūrybingas požiūris ir – žinoma – kokybė yra derinami su Jūsų pageidavimais. Profesionalų pagalba užtikrins, kad tą dieną viskas vyks būtent taip, kaip ir tikėjotės: sklandžiai, jaukiai ir stilingai.

Džiaugiamės dalindamiesi su Jumis savo patirtimi bei ilgus metus kauptomis žiniomis ir pastebėjimais, ir įgyvendindami savo kūrybinius sumanymus . Garantuojame – dėsime visas pastangas, kad Jūsų sumanymas būtų įgyvendintas, Jūs ir Jūsų artimieji šypsotumėtės, o Jūsų šventė Dvelktų Laime.

Visada laukiame Jūsų ir esame pasiruošę padėti – patarti, truputį pagelbėti ar net visiškai išvaduoti nuo švenčių organizavimo ir priežiūros rūpesčių, nes tikime, kad šventės skirtos švęsti ir mėgautis su brangiausiais žmonėmis praleistomis akimirkomis