27. 06. 2014

Birželio galui atėjus, tikriausiai Jūsų vestuvės dar tik priešaky. Ar jaučiate vis didėjantį  nerimą ir jauduliuką? Stresas ir jaudulys – neatsiejami vestuvių planavimo ir pačios šventės ingredientai, it šešėliai vaikosi kiekvieną būsimą nuotaką. Įtemptos dienos, kuomet galvoje tik ir sukasi mintys apie smulkiausią TOS dienos detalę, svečius, o kur dar pasirūpinti savo pačios išvaizda! Taip, neišsprestų klausimų daug, o laiko, kaip dažnai būna – neperdaugiausiai.

Bet šiandien, norime padėti Jums, būsimos nuotakos, pamiršti vestuvių planavimo rūpesčius (ir malonumus) ir priminti tikrąją šios dienos esmę. Sustokite akimirkai. Prisiminkite savo mylimą žmogų. Mintimis grįžkite į savo pirmąjį pasimatymą. Grįžkite ir į tą dieną, kai atsakėte Jam „TAIP“. Ar jaučiate tą ypatingą širdies virpėjimą?
6fec217a274e7fb8bcac546a72821cfd

Žinome ir suprantame, kad vestuvių šventė bene svarbiausia diena poros gyvenime. Tačiau, ar dažnai susimąstome apie naująjį gyvenimo etapą, kuris Jūsų laukia po ryškiosios judviejų šventės? Džiaukitės kiekviena planavimo akimirka, bet su dar didesniu džiaugsmu laukite atsiversiančio naujo knygos lapo. Juk Jūsų laukia neapsakomai gražios akimirkos! Šalia Jūsų koja kojon žygiuos pats geriausias gyvenimo palydovas – Jūsų išrinktasis.Vyras, kuris visada laikys Jūsų laimę tokią pat svarbią, kaip ir savąją. O, Jūsų bendrus džiaugsmus brangins labiau už viską. Draugas, kuris užtikrins, kad senatvės raukšlės atsiras tik dėl jaunystėje paliktų, pilnų juoko dienų. Vaikų tėvas, po kurio glėbiu sutilpsite ir sušilsite visi. Ir žinoma, mylimasis, kurio meilės pilna širdis Jus nuolat džiugins  (o jiems taip patinka matyti savo moteris laimingas!). Todėl šypsokitės plačiai, kai Jis Jus juokins. Ilgėkitės, kai Jo nebus šalia. Ir parodykite, koks Jis svarbus, kai tik turėsite progą!

Ir nepamirškite nei šiandien, nei po kelių ar dešimties santuokos metų – kasdienybės grožio ir spalvų! Išeiti pasivaikščioti su skėčiu, lyjant gaiviam pavasario lietui. Leisti vėjo aitvarą šiltą vasaros vakarą, ošiant jūros bangoms. Po sunkių dienos darbų, pasiimti uodegą vizginantį šuniuką ir eiti pasivaikščioti mišku. Apsigaubus šiltais pledais gerti karštą kakavą, pasaldintą zefyrais ir mėgautis vakaro tyla, ar tiesiog griaudint griaustiniui, plačiai atvėrus langą, sėdėti ant palangės ir dalintis ateities svajonėmis. Sako, kai lyja – pildosi norai.
Nuostabios akimirkos yra įmanomos kasdien, kai turi su kuo jomis dalintis.

Dvelkia Laime

Neleiskite priešvestuviniam stresui ir jauduliui užgožti tikrosios šventės prasmės. Ir nebijokite nei lietaus nei pasitaikančių pilkesnių dienų.
JIS bus šalia.

Ramaus likusio laukimo ir planavimo periodo!
Plačiai šypsokitės, mielosios, juk netrukus atversite naują Jūsų meilės istorijos lapą.
Tik nepamirškite kasdienybės užrašyti spalvotai!

 

DvelkiaLaime

DvelkiaLaime

Vestuvių planuotojos at Dvelkia laime
Vestuvių bei šeimos švencių planuotojos, padedančios Jūsų šventę paversti laime dvelkiančia pasaka.
DvelkiaLaime

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *