08. 06. 2014

Apie sukneles bei vestuvinių suknelių salonus Klaipėdoje ir Vilniuje.

Aš tikrai niekada gyvenime nesisiūsiu vestuvinės suknelės“… Tačiau kaip sakoma, žmogus planuoja, o Dievas juokiasi… Bet apie viską nuo pradžių.

Dauguma merginų apie TĄ vienintelę suknelę svajoja nuo pat mažens. Vienos nori pūstos „princesiškos“, kitos atvirkščiai – aptemptos ir paryškinančios figūrą „undinėlės“, tačiau svarbiausia, prieš perkant, nuomojant ar siuvant suknelę, išsiaiškinti kas tinka, o kas ne.

Kadangi esu klaipėdietė, nusprendusi savo suknelę nuomotis, nutariau aplankyti vestuvinių suknelių salonus Klaipėdos mieste. Taigi dalinuosi savo įspūdžiais ir patirtimi.

Pirmas salonas „Ivory“, Klaipėda

Daugelis nuotakų sako, kad reikia gerai apgalvoti į kurį saloną eiti pirmiausiai, nes apsivilkus pirmąją suknelę apima neapsakomas jausmas. Tinkamas aptarnavimas ir kitos mielos smulkmenos tik sustiprina to pirmojo karto emocijas.

Todėl išsirinkus šį saloną tikrai nenusivyliau. Malonus aptarnavimas, naujos suknelės, jauki ir skoninga aplinka. Tiesiog puiki vieta, jei ir neradote tos išsvajotosios, susidėlioti būsimos suknelės viziją ir išsiaiškinti kas jums labiausiai tinka. Po apsilankymo šiame salone mano tolimesnės paieškos tapo konkrečios ir neužimančios daug laiko.

Atkreipiu dėmesį, kad šis salonas neužsiima suknelių nuoma. Tik pardavimu.

Antras salonas „Madonna“, Klaipėda

Po pirmojo salono, apsilankius šiame, patyriau lengvą šoką. Mano paieškos užtruko lygiai 14 minučių, ir tai tik iš mandagumo. Mažas suknelių asortimentas ir nieko apie pardavimo meną neišmananti pardavėja. Bet galbūt taip įvyko tik todėl, kad pagrindinė šio salono būstinė įsikūrusi Vilniuje.

Trečias salonas „Pelenė“, Klaipėda

Pelenės salone mane pasitiko tikrai miela ir rūpestinga pardavėja, nors priešingai, nei pirmuose dvejuose salonuose, buvau neužsirašiusi iš anksto. Suknelių šiame salone daug, tačiau sau skirtos neradau.

Ketvirtas salonas „Malonumas 55”, Klaipėda

Malonus aptarnavimas ir labai puošnios suknelės. Deja, mažas pasirinkimas mažutėms/smulkioms nuotakoms, kaip aš.

Penktas salonas „Vestuvių mados namai“, Klaipėda

Puikus aptarnavimas, gražios ir naujos suknelės.

Šeštas salonas „Mano suknelė“, Klaipėda

Šis salonas gali pasiūlyti nedaug tačiau įdomesnių vestuvinių suknelių. Jie labiau specifikuojasi jų siuvime. Kiekviena nuotaka, pagal savo norus, gali pasisiūti sau tinkančią ir patinkančią suknelę. O pasibaigus šventei suknelė grąžinama atgal į saloną. Tai lyg nuoma, tačiau suknelė siuvama nuotakai asmeniškai. Labai įdomus dalykas, apie kurį išgirdau pirmą kartą. Tai sužavėjo, tačiau pasirinkau kitą saloną. Beje, kainos „nesikandžioja“.

…. Po šešių salonų Klaipėdoje, praradau viltį, todėl nusprendžiau laimę išbandyti Vilniuje. Nuostabus dalykas tas, kad sostinėje ne tik didesnis suknelių pasirinkimas, bet ir kainos jų labai panašios, kitur net žemesnės.

Pirmas salonas „Angelo Mio“, Vilniuje

Salone yra labai daug gražių ir išskirtinių suknelių už prieinamą kainą. Malonus aptarnavimas. Neleidžia fotografuoti.

Antras salonas „Noiva“, Vilniuje

Gražios, lengvumo pojūtį suteikiančios, suknelės. Malonus aptarnavimas. Labai graži ir išskirtinė aplinka.

P.S. šiame salone teko matuotis ir dizainerio Juozo Statkevičiaus suknutę :).

Trečias salonas „Larossa“, Vilniuje

Buvau įsitikinusi, kad mano suknelė bus būtent iš šio salono, tačiau teko nusivilti. Čia nieko panašaus į savo svajonių suknelę nemačiau, todėl tenka pripažinti, kad ne viskas kas atrodo gražiai nuotraukose, realybėje taip pat gražu ir tuo labiau tau tinka.

Ketvirtas salonas „Madonna“, Vilniuje

Priešingai, nei Klaipėdoje įsikūrusiame „Madonna“ salone, aptarnavimas šiame buvo labai malonus, o pasirinkimas didelis. Matavausi daug gražių suknelių. Galiausiai atnešė nepaprasto grožio suknutę, kuri užkariavo mano širdį. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad suknelė turi puošti nuotaką, o šį kartą aš „puošiau“ rūbą. Todėl eidamos matuotis vestuvinę suknelę pasiimkite žmogų, kurio nuomone pasitikite, kuris galės nufotografuoti ir išvardinti visus patikusios suknelės pliusus bei minusus. Ieškant suknelės aš turėjau puikią pagalbininkę – būsimo vyro seserį, todėl rinktis iš begalinės pasiūlos buvo žymiai lengviau.

Penktas salonas „Orelli“, Vilniuje

Tai salonas dirbantis tokiu pačiu principu kaip ir Klaipėdoje esantis „Mano suknelė“. Siuva ir nuomoja suknelę tik TAU. Tik lygis šio salono gerokai aukštesnis. Malonus aptarnavimas ir puikiai savo darbą išmananti, bei į kliento norus įsiklausanti pardavėja. Šiame salone nesimatavau nei vienos suknelės, kuri neatitiko mano reikalavimų. Gal todėl, mano svajonių suknelė ir bus siuvama čia.

P.S. Vestuvių planuotojos sako, kad vestuvių temą, aplinką ir kitas detales labiausiai įtakoja vestuvinė suknelė. Todėl linkiu išsirinkti sau tinkančią, patinkančią ir Jūsų būsimą šventę atspindėsiančią TĄ VIENINTELĘ. O aš nekantriai laukiu LIEPOS  ir savo pirmo suknelės matavimo Vilniuje, apie kurį Jums būtinai parašysiu :).

E.

photo 2 unnamed

DvelkiaLaime

DvelkiaLaime

Vestuvių planuotojos at Dvelkia laime
Vestuvių bei šeimos švencių planuotojos, padedančios Jūsų šventę paversti laime dvelkiančia pasaka.
DvelkiaLaime

One response to “Vestuvinė suknelė – tos vienintelės beieškant”

  1. Laura says:

    Teko lankytis beveik visuose salonuose Vilniuje. Tą vieninelę radau Noiva salone, kur kaip ir aprašyta straipsnyje radau gausybę lengvų ir šiuolaikiškų suknelių , o išėjau palykėta ant sparnų, nes radau TĄ vienintelę 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *