11. 12. 2016

Dvelkia laime

Mielos būsimos nuotakos, ieškote idėjų savo būsimai šventei? Turite daugybę klausimų apie vestuvių planavimą, bet nėra su kuo pasitarti? Kviečiame Jus į Nuotakų Pusryčius – interaktyvaus pobūdžio paskaitų ciklą – kurių metu dalinsimės patarimais vestuvių planavimo klausimais, papasakosime kaip idėją paversti realybe, atsakysime į rūpimus klausimus.

Patarsime. Dalinsimės. Atrasime. Kursime. Šeštadienio rytais gurkšnosime Latte ir bendrausime!

Nuo idėjos iki šventės išpildymo: svarbiausi vestuvių organizavimo klausimai ir atsakymai, kviestiniai pokalbių svečiai ir puiki nuotakų kompanija.

Vieta: Viešbutis Dunetton, Klaipėda.
Data: Pirmasis susitikimas sausio 14 d.
Kaina: 10 Eur.

Maloniai kviečiame registruotis – vietų skaičius ribotas. Jūsų laukia 5 susitikimai.

Tikslesnė informacija ir registracija info@dvelkialaime.lt

20. 12. 2015

Šiuo laukimo periodu vis girdime kaip žmonės ilgisi sniego, kaip nejaučia Kalėdinės dvasios ir neįsivaizduoja šventino ryto be dangų siekiančių pusnų.
Tikrai.. kiekvienas savy nešiojame jau sukauptas asociacijas, kurios vienaip ar kitaip – primena šventinį laikotarpį, alsuoja Kalėdine dvasia ir dar labiau pakursto gerą nuotaiką.
O, kas nutiks jei vienos sudedamosios dalies šiemet trūks? Ar tikrai Kalėdos siejamos vien tik su baltu žemės apklotu?

Kartais pagalvojame, kad tikriausiai visiškos pilnatvės pasiekti neįmanoma. Vis kažko trūks, arba norėsis daugiau. Kažkieno ilgėsimės. Kažko ir neturėsim. Galbūt trūks dar kelių valandų pasiruošimui. Gal mėgstamiausiame patiekale – kelių žiupsnelių druskos. O galbūt prie stalo nesėdės mylimas brolis, kuris šventes sutiks svetur..
Dvelkia laime

Bet, jeigu šiemet Kalėdos ir bus kitokios, be sniego, ar didelių dovanų – nepamirškite kitų sudedamųjų dalių. Šeimos, artumo, pokalbių, meilės, atvirumo. Kalėdinis pyragas iškeptas kartu, rytinis pasivaikščiojimas su cinamonine arbata ir jaukus vakaras namie, kuomet pasidalinti atsiminimai taps smagiausia pramoga.
Atrasti laimę mažuose dalykuose. Atverti šventėms duris su pakilia nuotaika. Nusiųsti šiltą apkabinimą tiems, kurių nebus. Ir stipriai apkabinti tuos, kurie šalia. Puošti Kalėdinį stalą kartu. Atsikelti pusvalandžiu anksčiau už namiškius ir pagaminti jiems kavos, su grietinėlės pusnimis. Niekas nei nepastebės, kad už lango niekur nematyti sniego:) Tereikia iš naujo atrasti mums žinomus stebuklus.
Dvelkia laime

Ir nebūtina turėti visko. Maži dalykai užima didžiąją dalį mūsų širdies.

Jaukaus laukimo, mielieji!

07. 02. 2015

Kartais svarstome, kodėl kitų žmonių šypsenos atrodo būtent taip, kaip mes įsivaizduojame savo laimę? Kodėl vienas ar kitas akmuo pasitaiko būtent mūsų kelyje? Bet nesusimąstome, kad galbūt tie žmonės tiesiog myli gyvenimą, toks koks jis yra šiandien.

Laimę mes kuriame patys, padedami kitų. Ir jei nerasime bent kelių valandų visoje paroje savo mylimam žmogui, ar savaitgalius su šeima išmainysime į darbus, praeivis plačia šypsena visada ir atrodys laimingesnis nei Tu.
dvelkia laime

Už tai, ką turime dabar. Mylėti. Vertinti. Tausoti. Ne rytoj, o šiandien.
Meilė Jam. Meilė Jai. Meilė kasdienybei. Mažoms, bet reikšmingoms akimirkoms. Meilė šypsenoms ir meilė ramybei. Meilė sunkioms dienoms, lietui ir permainų vėjams. Meilė gyvenimui, kuris ne visad susideda iš šviesiausių spalvų, bet mylėti jį vis tiek reikia.
Jei gyvensime ateitimi ir lauksime kol viskas bus taip, kaip mes trokštame – praleisime nesuskaičiuojamą eilę dienų, pripildytų ta pačia Meile.

O, jeigu šiais metais per šv. Valentino dieną pakeltumėme šampano taures už meilę gyvenimui? Pažiūrėtume į dangų ir dėkingomis širdimis, pasakytumėme AČIŪ už tai ką, turime dabar. Už antrąją pusę, šeimą, draugus, visą, kas mums buvo duota, ką susikūrėme patys ir už tai, kas mūsų dar laukia. Jeigu, stipriai apkabintume savo antrąją pusę ir padėkotumėme už tai, kad žengia su mumis per kasdienybę, laiko stipriai už rankos, kai einame sunkiu keliu ir džiaugiasi už visus mažus ar didelius pasiekimus. Jeigu padėkotumėme ir savo artimiesiems, ištikimiems draugams – už tai, kad tyliai meldžiasi už mus ir siunčia šilčiausias mintis.

Tikime, kad dėkingos širdys nejučiomis pritraukia laimę. Tikime ir tuo, kad tuomet mes būsime vieni iš tų laimingų praeivių, kurie net ir niūriausią dieną sugeba mylėti gyvenimą ir šypsotis. Pripažinkime, gyvenimas yra neįtikėtinai gražus, ir nuostabios akimirkos yra įmanomos, kai esame apsupti mylimų žmonių.
2015-02-071

Ir tiesa, kad pasitaiko ne tokių tobulų dienų, bet tikroji laimė ateina tuomet, kai sugebame tuos netobulumus prisijaukinti. Tik nuo mūsų priklauso, ar kasryt nenorėsime pramerkti akių, nes viskas jau matyta, ar kelsimės ir stengsimės kasdien atrast vis kažką nauj0.

Mylėkime. Ir ne vieną dieną per metus, o kasdien. Ne paviršutiniškai, bet nuoširdžiai. Ir nepamirškime padėkoti už tai, ką turime šiandien.

Su šiltais ir padrąsinančiais linkėjimais,
Dvelkia Laime.

17. 11. 2014

Tai oficialu: seminaras nuotakoms apie kitokių vestuvių organizavimą vyks išskirtiniame, tikrai kitokiame nei visi likę viešbutyje “Ararat All Suites Hotel”! Todėl jau dabar visos seminaro dalyvės ar tos merginos, kurios tik ketina užsiregistruoti dalyvauti, gali nusiteikti praleisti visą dieną ištaigingame viešbutyje Klaipėdos centre. “Ararat All Suites Hotel” personalas pasiruošęs padaryti ekskursiją po šį elegantiškais baldais apstatytą, vestuvių ceremonijai bei pobūviui idealiai tinkantį erdvų viešbutį. Renginio dalyvės įvertins liukso klasės apartamentus, sužinos apie autentišką armėnišką bei tradicinį europietišką meniu, išgirs apie viešbučio darbuotojų patirtį derinant vestuvių iškilmes – juk čia nuolat rengiami tokie pobūviai, kurių metu viešbutis gali pasirūpinti ne tik vaišėmis ir apgyvendinimu, bet ir renginio programa, dekoracijomis ir net išskirtiniais, čia pat pagamintais desertais! Daugiau apie viešbučio “Ararat All Suites Hotel” teikiamas paslaugas domėkitės čia: www.ararat.lt

Išsamesnę renginio programėlę rasite čia.

Reception (3) Business class DBL (2) sauna-5

24. 10. 2014

Mielos, būsimos nuotakos, žiedas jau ant rankos? Vestuvės taip pat pradėtos planuoti? O, data jau aiški? Tuomet pats laikas pradėti galvoti apie svečių sąrašą bei siųsti jiems „Rezervuok datą“ (angl. Save the date) kvietimus.
„Rezervuok datą“ – tai kvietimas, kuris siunčiamas dar prieš oficialųjį tam, kad svečiai iš anksto žinotų datą bei vietą (šalį, miestą) ir tai, jog jie tikrai bus kviečiami į Jūsų vestuves.

Ar tai būtina? Tikrai ne. Tačiau atskleisime keletą priežasčių, kodėl VERTA.
2014-10-24

Kodėl verta pasirūpinti „Rezervuok datą“ kvietimais?
Jeigu planuojate vestuves švęsti vasaros piko metu, kuomet dauguma žmonių planuoja kasmetines savo atostogas, išankstinis kvietimas padėtų jiems tiksliai susiplanuoti laiką. „Rezervuok datą“ ypatingai naudingas jeigu svečių sąraše yra artimųjų, kurie gyvena užsienyje. Tiksli data, paskelbta iš anksto, leis jiems planuoti bilietų pirkimą bei kelionę.

Kada geriausia siųsti išankstinius kvietimus?
Dažniausiai šie kvietimai siunčiami likus 6-7 mėnesiams iki vestuvių (8-9 mėnesius jeigu vestuvės vyks kitoje šalyje, ar draugams/artimiesiems, gyvenantiems užsienyje.) Tai suteikia galimybę planuoti kelionę, susitaupyti pinigų ir paprašyti laisvų dienų darbe.

Ar vis dar reikalingi oficialūs kvietimai?
TAIP. Pastarieji dažniausiai siunčiami likus 2-3 mėnesiams iki vestuvių. Oficialiuose kvietimuose nurodoma tiksli ceremonijos ir šventės vieta, aprangos kodas ir kitos detalės, kurios nėra įtraukiamos į išankstinius kvietimus. Kai kurie svečiai gali pagalvoti, kad „Rezervuok datą“ kvietimas yra oficialus pakvietimas ir pradėti klausinėti dėl tikslesnių detalių. Tam, kad išvengtumėte nesusipratimų, „Rezervuok datą“ kvietime būtinai paminėkite sakinį: „Laukite oficialaus pakvietimo“.

Vestuvių etiketas
Pagal vestuvių etiketą, 6 mėnesiai yra mažiausias laiko tarpas, kuomet „Rezervuok datą“ kvietimai gali būti išsiųsti. Taip pat patariama svečiams nuo 18 metų siųsti asmeninius kvietimus. Atkreipkite dėmesį į kiekvieno svečio vardo/pavardės rašybą. Venkite bet kokių rašybos klaidų. Jeigu leisite svečiams pasikviesti +1, nepamirškite to nurodyti.
2014-10-241

Išankstiniai kvietimai padės svečiams tinkamai susiplanuoti laiką ir rezervuoti datą JŪSŲ ŠVENTEI.
Tai maža, tačiau maloni smulkmena, parodanti, kad Jūs tikrai rūpinatės savo svečiais ir norite juos matyti savo vestuvėse.
Mūsų patarimas – „Rezervuok datą“ kvietimai turėtų būti tokio stiliaus, kaip ir Jūsų vestuvės. Tai puiki užuomina svečiams, ko laukti ir tikėtis!:)

Ar esate girdėję apie “Rezervuok datą” kvietimus? Planuojate juos įteikti svečiams?:)