23. 08. 2014

Tikriausiai vienas maloniausių iššūkių – saldaus stalo dekoravimas. Ak, tie saldumynai. Akys grožisi, širdis džiaugiasi:)
Tiesa, kad jokia šventė neapsieina be saldumynų. Ne išimtis ir vestuvės. Tačiau, ar reikia stalą nukrauti įvairiausių saldumynų gausa, kurie sunkiai dera tarpusavy? Vargu.
Po mažu traukiasi tradicija, kuomet stalai lūždavo nuo šakočių, penkiaaukščių tortų ir skirtingų rūšių margaspalvių saldainių.

Vis dažniau vestuvėse galime pastebėti itin kruopščiai dekoruotus stalus su kelių rūšių, skoningai paruoštais desertais. Tinkamai padekoruotas saldus stalas gali tapti akį traukiančiu akcentu Jūsų šventėje. Svarbu jo neperkrauti, o papuošimus derinti prie bendros tematikos.

Pateiksime Jums keletą pavydžių, kaip saldaus stalo papuošimus galite pritaikyti prie skirtingų šventės tematikų.

Elegantiškos baltai/juodos vestuvės
Naudokite įvairių raštų servetėles, dekoravimo popierių: taškuotą, dryžuotą, languotą. Elegancijos suteiks dideli stikliniai indai, kuriuose galite sudėti baltus zefyrus, triufelius ir pan. Arba pripildyti juos sidabriniais, baltais, žvilgančiais burbulais. Galite naudoti kalėdinių žaisliukų dekoracijas.
2014-08-23

Vintažinio stiliaus šventė
Dekoracijoms puikiai tiks romantiško stiliaus puodeliai. Juose galite įdėti keksiukus, pamerkti smulkias gėlytes.
Aptraukite dėžes ar knygas žaismingu, pastelinių atspalvių popieriumi ir naudokite juos kaip pagrindus, saldumynams išdėstyti.
vintage-dessert-table

2014-08-23

Jūrinė tematika
Jeigu Jūsų vestuvių spalvinė gama susijusi su jūros mėliu, ruošdami desertų kampelį atžvelkite į tai. Galite patiesti melsvą staltiesę, parinkti žydras keksiukų formeles, pamerkti laukinių rugiagėlių ar melsvųjų lubinų.
2014-08-232

Vestuvės lauke
Girliandos, žibintai, žvakės, spalvoti stiklainiukai gali pagyvinti Jūsų saldų stalą lauke. Papuoškite jį lauko gėlėmis, saldumynus išdėliokite ant medinių dėžių ar padėklų.
Desktop2

“Rustic” kaimiško stiliaus šventė
Statykite keksiukus, kitus saldumynus ant medžio atraižų, taip sukursite natūralios gamtos efektą. Sendaikčiai gali būti puikūs dekoravimo elementai: senos knygos, dėžės, palėpėje rasti sendinti lagaminai ar laikrodžiai gali pasitarnauti šio stiliaus saldaus stalo dekoravime.
Desktop2

Vestuvinis saldus stalas – tai neatsiejamas atributas, kuris gali tapti Jūsų šventės puošmena. Norėdami sužavėti savo svečius, neperkraukite desertų kampelio dešimtimis skirtingų saldumynų, o verčiau vestuvių tematiką subtiliai perteikite ir saldaus stalo dekoravime. Vis tik prisiminkime – didžiausias grožis slypi paprastume.

Jeigu svarstote, kur užsisakyti nuostabiai dekoruotų bei skanutėlių desertų, mūsų didžiausi komplimentai ir šilčiausios rekomendacijos keliauja pas Ievos skanėstus, Pajūrio kepyklėlę bei Cukraus studiją. Pastarieji yra laiko, akių bei širdžių patikrinti ekspertai!

Tikimės, kad mūsų patarimai ir idėjos padės atrasti Jums tinkamiausią variantą!
Ir… Skanaus!:)

DvelkiaLaime

DvelkiaLaime

Vestuvių planuotojos at Dvelkia laime
Vestuvių bei šeimos švencių planuotojos, padedančios Jūsų šventę paversti laime dvelkiančia pasaka.
DvelkiaLaime

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *