10. 10. 2015

Nerašytam kalendoriui sukakčių skiltyje jau tuoj tuoj mušant ketvirtą mėnesį, gurkšnojant gardžią rytinę kavą peržvelgiu Mūsų Šventės nuotraukas ir.. šypsausi. Kaip dažniausiai šypsojausi planuodama, kaip šypsojausi visą Tą dieną, taip pat šypsausi ir dabar. Šventė buvo nuostabi – šypsena juk geriausia šio fakto išdavikė.

E & G (122)Planavimo eigoje mudu su Gyčiu turbūt nebuvome lengviausia pora visai mus supančiai komandai. Mes aiškiai žinojome, ko norime, tačiau negana to, dar aiškiau to siekėme. Komanda viską išpildė su kaupu – nuo raminančių rytinių pokalbių Skype iki galutinio rezultato, kurio iki šiol ir turbūt dar ilgai pamiršti nebus įmanoma.

Šiandien aš vėl verčiu elektroninius kadrus ir vėl prisimenu, kaip buvo gera ir smagu keliauti per visą planavimą ir keliauti ne vienai, ne dviese, o kartu su nuostabiais žmonėmis. Vis galvoju – kaip gerai, kad tiek daug dėmesio kreipėme į visas smulkmenas, net į žiedlapių tūteles, vardų korteles ar saldėsių spalvas. Kaip gerai, kad, nusprendę atsisakyti tam tikrų įprastų šventėms paslaugų tiekėjų (muzikantų, vėdėjų ir pan.), nusprendėme daugiau dėmesio skirti įvariausioms dekoro detalėms ir mažiems, bet žaviems, elementams.

E & G (219)Šiandien aš noriu pasidžiaugti, jog Mūsų Šventė buvo nuostabiai tobula. Ačiū komandai, jog įtikino mane ir įgyvendino gausybę įvairiausių detalių ir sprendimų. Pradedant nuostabia sveikinimų ir šampano purslų pakėlimo popiete Palangos m. Birutės parko Rotondoje, kurioje nuostabi erdvė ne tik grynu gaiviu oru pasidžiaugti, bet ir dekorui ribos begalinės, ir baigiant puikiam ir kokybiškam maistui Palangos “Pušų Paunksnės” restorane. Esam dėkingi už tai, kad mažos ir jaukios staigmenos mūsų dieną lydėjo nenutrūkstamai – trumpi rašteliai ir tobulai skani ryto kava, nuostabios dekoracijos, plačios svečių ir šventės kaltininkų šypsenos, netikėti sprendimai. Aš noriu padėkoti “Dvelkia Laime” Merginoms, jog jos myli tai, ką daro ir tai ypatingai jaučiasi!

E & G (251)

Mūsų šventės dekoracijos ir idėjos buvo įgyvendintos su kaupu: nuostabiai parinkti jūriniai elementai absoliučiai išvengiant mėlynos spalvos, nes jai turiu “alergiją” 🙂 Parinkti puikūs intarpai ant vaišių ir užkandžių stalo, užpildę gražią erdvę ir visumą pripildę jaukumo ir savitumo. Išieškotos detalės (pilkos nuostabios dėžės, rankų darbo žiedų dėžutė, išpildytos svajonės torto figūrėlei, pilkoms staltiesėms, žaismingiems indams, spaudai ir t.t.) sukūrė visą šventinę harmoniją ir galutinį vaizdą! O dar tas mano didžiulis noras savo šventėje turėti motorolerį. Parke. Viskas buvo įgyvendinta su kaupu, viskas džiugino širdį! Kiekviena detalė tarsi buvo elementas į kitą, sąsaja, papildanti ir pradedanti bei užbaigianti visą šventės įvaizdį.

Šiandien aš noriu padėkoti visiems, kurie sukosi kartu su mumis tame Vestuvių planavimo sukūryje. Mūsų nuostabiems fotografams Wedo.lt, įamžinusiems tokias akimirkas ir emocijas, kurios priverčia ašaroti ar balsu nusijuokti. Savo suknelės dizainerei, nes suknutei buvau gana išranki, o ji sugebėjo su manimi susidoroti 🙂 Noriu padėkoti grožio fėjoms iš VIVA grožio studijos – Erikai ir Gabrielei. Jos piešė ir kūrė ne tik Mane kaip Nuotaką, bet ir netikėtai ir nenumatytoms aplinkybėms užpuolus rado vietos ir Jam – mano nuostabiam Jaunikiui. Visų smulkesnių ar didesnių paslaugų tiekėjams padėkoti vietos turbūt ir neužtektų – nuo pradinės spaudos iki galutinių užkandžių… Žmonių buvo tiek daug ir visi jie mums padėjo sukurti tokią nuostabią pasaką. Tačiau labiausiai aš noriu padėkoti savo Draugėms – tik taip jas dabar galiu pavadinti. Žmonėms, kuriais visos kelionės metu pasitikėjome 200%. Žmonėms, kurie myli savo darbą ir daro tai taip, tarsi darytų sau. Žmonėms, kurie geriausiai supranta jaunųjų jaudulį, emocijų antplūdį, pasimetimą ar stresą, nesugebėjimą išsirinkti iš begalybės ar aiškų žinojimą, kad nori tik to ir jokia kita alternatyva netiks. Šiandien aš labiausiai noriu padėkoti mūsų nuostabiai vestuvių planuotojų komandai “Dvelkia Laime”, kuri padėjo susidoroti su viskuo ir su dar daugiau! Ačiū Jums, kad esate. Ačiū, kad pasitikėjote ir patikėjote, ačiū, kad leidote pasitikėti ir patikėti Jumis. Ir jei manęs kas kada paklaustų, ar verta šventei samdytis planuotojas, aš vienareikšmiškai atsakyčiau “TAIP!!! Net neabejokite tuo!” ir.. paduočiau Jūsų vizitinę kortelę 🙂 Gera keliauti su žmonėmis, su kuriais gera.

E & G (281)Aš ištekėjau. Mano Vyras mane vedė ir Mes sukūrėme Šeimą. Turbūt kasdien pasaulyje susituokia daugelis porų ir turbūt kasdien jas apima tokios emocijos, kokios iki šiol apima mane. Vieni tuo dalinasi, kiti laiko paslapty. Tačiau visoms būsimoms naujoms Šeimoms aš rekomenduoju – išsirinkite ne tik Savo Žmogų gyvenimui. Nebijokite būti savimi ir įgyvendinti savo numatytų sprendimų ar norų. Išsirinkite žmones, kurie Jums padės sukurti savo pasaką ir kurie Jus palydės į saldžią ir nuostabią Šeimos pradžią. Išsirinkite tuos, kuriais paskui džiaugsitės, garsiai ar tyliai rekomenduosite, į kuriuos galėsite kreiptis kurdami ir planuodami kitas dideles Savo Naujos Šeimos šventes. Nebijokite svajoti ir leisti savo svajonėms pildytis 🙂

E & G (289)

Eva

Daugiau nuotraukų rasite Dvelkia Laime Facebook’e paspaudę čia!

DvelkiaLaime

DvelkiaLaime

Vestuvių planuotojos at Dvelkia laime
Vestuvių bei šeimos švencių planuotojos, padedančios Jūsų šventę paversti laime dvelkiančia pasaka.
DvelkiaLaime

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *