28. 02. 2015

Prabusti. Šį sekmadienio rytą kartu su Pavasariu…
Ramiai gurkšnojant rytinę kavą,
kartu prabunda ir pavasarinės mintys. Rodos, Jis beldžiasi ne tik į gamtos duris, bet entuziastingai stuksena ir į žmonių širdis.

Kodėl visi taip nerimastingai laukia gaiviojo pavasario? Ko mūsų išsiilgusios širdys tikisi iš Jo apsilankymo? O, atsakymų toli ieškoti nereikia.
Tiesa, kad visi esame beprotiškai išsiilgę tų šviežaus oro gūsių. Pozityvumo. Pokyčių. Lengvumo pojūčio. Šypsenų ir saulės. Ir tikėjimo, kad viskas šią dieną yra taip kaip ir turi būti.
Dvelkia laime


Brangūs žmonės, ištraukite iš giliausių spintos lentynų tą skrynelę, pripildytą tikėjimo ir svajonių. Nupūskite dulkes. Atverkite. Net patys nustebsite kiek gėrio ten esate sukaupę. Ir nuo šiandien, tos skrynelės, šiukštu, nebeužverkite.
Pavasaris tuom ir žavus, rodos, net kvėpuoti pasidaro lengviau. Mintys nebe tokios apsunkusios. Širdy groja ramybė. Sunkumai? Ir jų prikrauta kuprinė palieka lengvesnė.

Ir jeigu pajutote, kad aplink Jūsų gyvenimą, ratus nekantriai suka permainų vėjai, atminkite, kad tai pavasarinis vėjas! Jis kitoks. Pastarasis nenublokš Jūsų į tamsiausią tunelio galą, anaiptol, stums Jus pirmyn. Ten, kur plačiai atvėrusi duris laukia Svajonė, o jos užnugarį visad saugo Tikslas.

Dvelkia laime

Tik atmerkite akis. Šviesiausios dienos jau čia. Svarbiausiai tvirtai bei stipriai atsispirti ir nė nepajusite, kokia galinga jėga Jums padės judėti PIRMYN.

Siunčiame saują saulėtų linkėjimų ir glėbį šviesiausių minčių!

DvelkiaLaime

DvelkiaLaime

Vestuvių planuotojos at Dvelkia laime
Vestuvių bei šeimos švencių planuotojos, padedančios Jūsų šventę paversti laime dvelkiančia pasaka.
DvelkiaLaime

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *