Puikiai suvokdami, kad visų poreikiai ir galimybės skirtingos, kiekvienu atveju siūlome tik Jums skirtą paslaugų paketą:

Neabejojame, kad turite originalių sumanymų ir savo šventę galite nuspręsti organizuoti patys. Tačiau beveik visada susidursite su informacijos stoka arba – priešingai – pertekliumi, ir tai natūralu. Šiuo atveju kviečiame pasikliauti mumis – savo srities profesionalais, kurie pagelbės sukurti šventės scenarijų, parinks tematiką, pasidalins naudingais kontaktais ir pažers gausybę naudingų patarimų, kurių tiek daug interneto platybėse ir kuriuos taip sunku sudėti į vientisą, harmoningą paveikslą. Jums nereikės valandų valandas praleisti ieškant informacijos internete, rinkti naudingus kontaktus per pažįstamus ar sukti galvą apsisprendžiant dėl vienos ar kitos šventės detalės. Turime visą Jums reikalingą informaciją ir patarimų tikrai nestokojame, todėl pasikonsultavę su mumis atgausite ramybę ir šventės lauksite su maloniu virpuliu, o ne erzinančiu jauduliu.

 

~ Pienės pūkas ~

1 konsultacija iki 2 val. trukmės (kaina 60 EUR)

Tokios konsultacijos metu norėsime išgirsti visus Jūsų klausimus, į kuriuos atsakysime konkrečiomis rekomendacijomis bei suteiksime naudingus kontaktus. Neretai po pradinės konsultacijos pasitikėjimą įgavęs klientas nusprendžia mums patikėti visus šventės rūpesčius ir užsisako pilną paslaugų paketą. Tokiu atveju pirmoji konsultacija klientui nieko nekainuoja.

 

~Ramunių rūkas~

3 konsultacijos po 2 val. (150-200 EUR)

Šventės koncepcijos ir stiliaus kūrimas „nuo-iki“, patarimai, kontaktai, stilistika, visą idėjų įgyvendinimą paliekant Jūsų pačių malonumui.

 

~Lubinų lietus~

Fotosesijos dekoro parinkimas, gamyba, pristatymas pagal fotografo bei Jūsų pasirinktą idėją, kompoziciją bei temą (nuo 150 EUR)

 

~ Jazminų kuždesys ~

3 konsultacijos iki vestuvių ir šventės dienos koordinavimas (nuo 350 EUR*)

Šventės koncepcijos, stilistikos, scenarijaus bei kitų, Jums rūpimų detalių aptarimas konsultacijų metu. Visų kontaktų pasidalinimas. Šventės koordinavimas pagal sukurtą ir mums pateiktą šventės scenarijų tą dieną (t.y. sklandžios šventės eigos užtikrinimas kontroliuojant aptarnaujančio personalo darbą, atributikos bei pramogų pristatymo laiką, momentinių iškilusių problemų sprendimą ir t.t.).

*Kaina priklauso nuo Jūsų svečių skaičiaus, ir šiek tiek skirsis priklausomai nuo to, ar svečių bus daugiau nei 40, 60 ar 80. Kiekvienu atveju kainą aptarsime individualiai.

 

~ Levandų dvelksmas ~

Šventės stiliaus ar temos parinkimas, vizualizacija, aprangos, šventės atributikos aptarimas, dekoro paieška, pirkimas, gamyba bei šventės vietos dekoravimas (nuo 350 EUR*). Turime pabrėžti, kad mūsų užduotis šiuo atveju – šventės dekoravimas pagal Jūsų pasirinktą temą ar stilių. Visos kitos detalės bus tik aptariamos konsultacijų metu, siekiant vientisumo šventės stilistikoje bei dalyvių aprangoje, atributikoje, scenarijuje, taip pat bus pasidalinama reikalingais kontaktais.

*Dekoravimo priemonių pirkimo, nuomos, paslaugų užsakymo, transportavimo (jei to negalime padaryti mes pačios) bei tolimų kelionių išlaidos į šią kainą neįskaičiuotos. Kaina gali kisti ir dėl šventės dalyvių skaičiaus bei dekoruojamos šventės vietos sudėtingumo (pajūris, miškas, sala ežero viduryje ar kavinė, restoranas, banketų salė yra visiškai skirtingo prieinamumo bei nepalyginamos dekoravimo erdvės) ar dekoro kiekio bei įmantrumo.

 

~ Magnolijų žaismas ~

Saldaus, gėrimų ar kito teminio stalo dekoras (nuo 150 EUR*). 

* Dekoravimo priemonių pirkimo, nuomos, paslaugų užsakymo, transportavimo (jei to negalime padaryti mes pačios) bei tolimų kelionių išlaidos į šią kainą neįskaičiuotos. Kaina gali kisti ir dėl šventės dalyvių skaičiau bei dekoruojamos šventės vietos sudėtingumo (pajūris, miškas, sala ežero viduryje ar kavinė, restoranas, banketų salė yra visiškai skirtingo prieinamumo bei nepalyginamos dekoravimo erdvės) ar dekoro kiekio bei įmantrumo.

 

~ Bijūnų šokis ~

Jūsų šventės planavimas, organizavimas, scenarijaus kūrimas, šventės vedėjų, fotografų, kito reikalingo samdomo personalo, atributikos, drabužių paieška, nuoma pagal tematiką ar stilistiką, šventės vietos dekoravimas bei kitos sutartos paslaugos paliekant Jums teisę domėtis ir/ar dalyvauti visoje Jūsų šventės kūrimo eigoje tiek, kiek Jums patiems to norėsis.

Kainos:
iki 40 žmonių – nuo 850 EUR*
iki 60 žmonių – nuo 1300 EUR*
per 80 žmonių – nuo 1700 EUR* (Jei svečių skaičius labai nedidelis ar gerokai viršija 80 žmonių – dėl kainos tarsimės individualiai)

* Dekoravimo priemonių pirkimo, nuomos, paslaugų užsakymo, transportavimo (jei to negalime padaryti mes pačios) bei tolimų kelionių išlaidos į šią kainą neįskaičiuotos. Kaina gali kisti ir dėl šventės dalyvių skaičiau bei dekoruojamos šventės vietos sudėtingumo (pajūris, miškas, sala ežero viduryje ar kavinė, restoranas, banketų salė yra visiškai skirtingo prieinamumo bei nepalyginamos dekoravimo erdvės) ar dekoro kiekio bei įmantrumo.

Šis kainininkas – tik orientacinis. Susitikimo metu aptarsime Jūsų individualius poreikius ir galutinę kainą paderinsime taip, kad ji būtų priimtina mums, bet tuo pačiu nesugadintų šventinės nuotaikos ir Jums. Esame atviri, lankstūs, nestokojantys patirties ir kūrybinio požiūrio švenčių organizavimo specialistai, todėl mumis nenusivilsite ir – neabejojame – rekomenduosite šventėms besiruošiantiems artimiesiems. Nedvejokite ir parašykite mums, juk tai visiškai nieko nekainuoja! O mes padarysime viską, kad sukurtume tai, apie ką svajojate.