17. 07. 2014

Ar pastebėjote, kad būrių merginų, persirengusių įvairiausiais kostiumais bei gatvėje kalbinančių praeivius, ženkliai sumažėjo? Iš tiesų, mergvakario šventimas gatvėse, klubuose, baruose su pompastiškomis suknelėmis tampa retenybe. Būsimos nuotakos vis dažniau kreipiasi į mergvakarį organizuojančias drauges su prašymu aplenkti naktinius klubus, o šventės laiką praleisti ramiai bei jaukiai.

Jeigu esate viena iš artimųjų rato, kuriai teko garbė organizuoti mergaitišką vakarą, tačiau neturite idėjų, neišsigąskite. Turime Jums keletą patarimų ir idėjų, kaip galima puikiai praleisti laiką merginų kompanijoje, nuotakos pageidavimu, be naktinių linksmybių.
10513314_10202462083025929_5748149223451021957_n

Pirmiausiai, iš anksto pasitarkite su nuotaka dėl mergvakario datos (6 – 8 savaitės prieš vestuves). Tam, kad jaunoji liktų tikrai patenkinta planuojama švente, siūlome išsiaiskinti būsimos nuotakos lūkesčius ir norus. Galbūt Ji turi aiškią viziją, kaip įsivaizduoja šią šventę. O, gal planavimo ypatumus paliks Jūsų rankose. Pasikalbėkite.

Paprašykite jaunosios būsimų dalyvių sąrašo. Atminkite, jeigu sąrašas ilgas – ne visos vestuvių dalyvės būtinai turi dalyvauti ir mergvakaryje. Todėl išsiaiskinkite, ką būsimoji nuotaka nori matyti savo mergvakary.

Susisiekite su būsimomis dalyvėmis. Perduokite nuotakos norus ir prašymus dėl būsimos šventės. Kartu apsvarstykite galimas šventės idėjas ir pasidomėkite kiek kainuoja kiekvienos idėjos scenarijus.
Būtinai nuspręskite, koks bus šventės biudžetas. Kai turėsite aiškų limitą, brangesnės idėjos atkris savaime.
Bus lengviau, jeigu šventės dalyvės pasiskirstys pareigomis. Viena gali būti atsakinga už dekoracijas, kita už meniu, trečia už transportą. Leiskite visoms merginoms jaustis šventės dalimi. 

Ir žinoma, pagalvokite, ko nuotaka (ne)norėtų. Išbandyti kažką naujo – smagu! Tačiau, jeigu jaunoji paniškai bijo aukščio – šuolis parašiutu, turbūt, sunaikintų paskutines nervų ląsteles, likusias iš po vestuvių planavimo:) Pasistenkite atrinkti tas idėjas, kurios nebūtų visiškos priešingybės jaunosios pomėgiams.

Na, o dabar dalinamės šventės idėjomis, kaip turiningai bei jaukiai praleisti mergaitišką dieną:

Kinomanėms rekomenduojame filmų naktį. Pasiskolinkite/išsinuomokite projektorių ir įsirenkite kino teatrą namie ar kieme. Romantiniai filmai, spragėsiai, pašnekesiai iki paryčių gali virsti linksmu pižamų vakarėliu. O, gerų filmų nebūna per daug!
2014-07-17

Būsimoji nuotaka yra tikra virtuvės guru? Viena iš jos svajonių apkeliauti atokiausius Prancūzijos kaimelius ir degustuoti vietinius vynus? Teminė maisto gaminimo pamoka ar vyno degustacijos vakaras gali būti tikra atrakcija! O, merginų kompanijoje ir vynas, rodos, skanesnis:)
Desktop2
O, kodėl gi kiekvienai nepasiėmus po dviratį? Važiuokite į gražią pievą, kur galėsite surengti romantišką pikniką ir mergaitiškai paplepėti. Būsimai nuotakai galite padovanoti grilio patiekalų receptų knygą, paruošti reikiamus produktus konkrečiam receptui ir pinkniko metu nuotakai leisti vadovauti “lauko virtuvėje”.

2014-07-171

Namų SPA centras – moteriškumo oazė. Nebūtina vykti į prabangiausią SPA, kai galite grožio procedūromis mėgautis namie. Natūrlių veido kaukių gaminimas,  nagučių lakavimas ir šampano taurė – atpalaiduojantis vakaras garantuotas!
Pasimėgaukite grožio procedūromis, paplepėkite, gerai išsimiegokite, o ryte drauge gaminkite pusryčius!
2014-07-17

Jeigu būsimoji nuotaka mėgsta ekstremalius pojūčius – pasivažinėjimas kartingais, skrydis oro balionu, naktinis žygis – puikios idėjos. Šokių pamokos, gyvo garso koncertas taip pat gali pakliūti į užsiėmimų sąrašą.
Mėgstame sakyti: svarbu – nuoseklumas. Nebandykite visų atrakcijų sutalpinti į vieną dieną. Taip nualinsite ir jaunąją, ir pavargsite pačios. Sugalvokite šventės temą ir pritaikykite vieną ar kelis užsiėmimus.

„Paskutinės nakties nuotykiai“ ir šėliojimas naktiniuose klubuose turi daug alternatyvų.
Jauki šventė artimų mergaičių rate. Pokalbiai ir juokas. Nuotykiai ir naujai kuriami prisiminimai. Tai dalykai, dėl kurių šypsosis kiekviena būsima nuotaka.

Smagaus planavimo ir jaukaus mergaitiško vakaro!:)

DvelkiaLaime

DvelkiaLaime

Vestuvių planuotojos at Dvelkia laime
Vestuvių bei šeimos švencių planuotojos, padedančios Jūsų šventę paversti laime dvelkiančia pasaka.
DvelkiaLaime

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *