10. 01. 2015

Viena iš svarbiausių vestuvių planavimo misijų – suknelės paieška! Pripažinkime, tai nepaprastas apsipirkinėjimas prekybos centre. Į šią džiaugsmingą bei jaudinančią paieškų kelionę leisitės tik kartą. Tūkstančiai minčių, dešimtys peržiūrėtų katalogų –  surasti pačią pačiausią vestuvinę suknelę gali būti ilgas, ir ne visad lengvas procesas, tampančiu tikru iššūkiu. Turime Jums keletą patarimų, kad išsvajotos suknelės paieškos netaptų varginančia kelione, o anaiptol, būtų smagi atrakcija.
2015-01-10

Pradžių pradžia
• 
Dar prieš renkantis vestuvinę suknelę, būtų gerai apgalvoti vestuvių tematiką, ar žinoti, kokio tipo bus planuojama šventė: švęsite sodyboje ar formalioje aplinkoje? Galbūt ceremonija vyks prie jūros? Planuojate klasikines vestuvės, ar žaismingą šventę? Nuo šių atsakymų, gali priklausyti, kokio tipo / stiliaus vestuvinę suknelę rinksitės.

• Pagalvokite apie savo kūno sudėjimą ir asmeninį stilių – kokio tipo suknelės / sijonai Jums tinka ir patinka, kokio formos iškirptes dažniausiai renkatės, ar nešiojate aukštinto liemens sijonus bei kelnes? Tik Jūs žinote, kokius trūkumus norite paslėpti bei kokius privalumus derėtų paryškinti. Vienos suknelės įspūdingai atrodo žurnalų viršeliuose, tačiau nebūtinai dailiai guls ant Jūsų. Tad išsiaiškinus, kas Jums tikrai tinka, bus lengva išsirinkti suknelės formą bei modelį.

• Planuojate suknelę siūtis? Nuomotis? O, galbūt pirkti? Nusistatykite biudžetą. Apsvarstykite, kokią pinigų sumą galite skirti suknelei.
2015-01-101

Suknelės matavimasis
•  Vestuvinių suknelių salonuose dažniausiai tenka rezervuoti vizito laiką iš anksto. Atminkite, kad savaitgalis – labiausiai užimtos dienos.
•  Planuokite matavimosi vizitus su mama, drauge, ar tuo žmogumi, kuriuo tikrai pasitikite ir žinote, kad visad išgirsite nuoširdžią nuomonę, kaip atrodote. Žinoma, svarbiausiai, klausykite savo širdies kuždėjimo, kuri suknelė atrodo dailiausiai.
• Suknelių paieškos metu, geriausiai dėvėti šviesių atspalvių/kūno spalvos apatinius, o liemenėlė turėtų būti be petnešėlių.
• Jeigu jau turite aksesuarus (nuometą, auskarus, apyrankę ir pan.), kuriuos norite dėvėti šventės metu – pasiimkite juos – kaipmat pamatysite bendrą vaizdą.
• Pasiimkite ir batelius, su tokio aukščio kulniuku, kokius planuojate avėti vestuvių dieną.
• Iš anksto sužinokite, ar salone Jums bus leista fotografuoti. Jei vestuvinių suknelių salonai leidžia daryti nuotraukas – nusifotografuokite, kad vėliau galėtumėte peržiūrėti ir palyginti su kitomis. Jeigu fotografuoti yra draudžiama, pasiteiraukite, ar suknelės nuotrauką galima rasti internete.
• Jums patinkančių, bet galbūt per brangių suknelių nuotraukas, išsikirpkite iš žurnalų ar išsisaugokite nuotraukas iš interneto ir turėkite su savimi. Dažnai vestuvinių suknelių salonai gali pasiūlyti panašaus modelių sukneles, kaip ir garsiųjų dizainerių. O, ir kaina ne taip kandžiojasi.
• Apsiginkluokite kantrybe! Rasti TĄ VIENINTELĘ gali būti ne taip paprasta, tačiau nenuleiskite rankų. Ji tikrai kažkur kantriai Jūsų laukia.
• Jeigu jau radote JĄ – nebesižvalgykite į kitas! Tai apsaugos nuo abejonių ir pagundų rinktis kitokią.
ikelti

Nors paieškų kelionė gali būti ilga – nusiteikite pozityviai! Atminkite, kad į tokios suknelės paieškas leisitės ne kasdien!:) Tad belieka palinkėti – jaudinančių ir smagių potyrių!

Mielos būsimos nuotakos, ar turite nusižiūrėjusios savo svajonių suknelę? Planuojate pirkti, siūtis ar nuomotis?
Pasidalinkite savo vizija!

 

 

DvelkiaLaime

DvelkiaLaime

Vestuvių planuotojos at Dvelkia laime
Vestuvių bei šeimos švencių planuotojos, padedančios Jūsų šventę paversti laime dvelkiančia pasaka.
DvelkiaLaime

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *