10. 11. 2014

Vestuvės artėja, o Jūs nežinote, nuo ko pradėti jų organizavimą?  Ieškote patarimų ir svarbių žmonių kontaktų forumuose, pas drauges ir reklaminiuose kataloguose? Informacijos gausa ir įvairovė stumia Jus į neviltį?

Tokiu atveju vestuvių organizavimo komandos “Dvelkia laime” antra kartą šiemet rengiamas seminaras nuotakoms – būtent tai, kas grąžins Jums džiaugsmą. Vienos dienos renginyje susipažinsite su visais specialistais, kurie išpildo kiekvienos nuotakos svajonę ir vestuvių dieną padaro pačia įsimintiniausia. Konkretūs patarimai, garsūs vardai ir nepriekaištinga pranešėjų reputacija, atsakymai į visus klausimus, kepinių degustacijos, reikalingi telefonų numeriai ir palengvėjimo jausmas – taip atrodys seminaras apie teminių vestuvių organizavimą pavadinimu “Išskirtinės, bet kitokios”.

Seminaro metu Jums kalbės dešimtis nuotakų papuošusi žinoma drabužių dizainerė  Aina Zinčiukaitė, šiai dienai kone geidžiamiausia vizažistė Olesia Žuravliova, teminių vestuvių dekoravime daug patirties turinčios “Dvelkia laime” vestuvių planuotojos/dekoruotojos Leila Juzvaitė-Gembutė ir Audronė Saričeva ir daug kitų žinomų pranešėjų. Registruokitės iki trečiadienio ir gaukite ypatingą dalyvavimo kainą sau ir savo draugei! Registracija info@dvelkialaime.lt. Vietos į seminarą, kuris vyks ištaigingame viešbutyje “Ararat”, sparčiai tirpsta, tad paskubėkite!

Išsamesnę renginio programėlę rasite čia.

 

1012132_726564214061848_6914427000044231331_n

DvelkiaLaime

DvelkiaLaime

Vestuvių planuotojos at Dvelkia laime
Vestuvių bei šeimos švencių planuotojos, padedančios Jūsų šventę paversti laime dvelkiančia pasaka.
DvelkiaLaime

2 responses to ““Išskirtinės, bet kitokios” seminaras nuotakoms Klaipėdoje”

  1. Dovilė says:

    Nuostabi nuotaka nuotraukoje! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *