Miela “Dvelkia laime” komanda,
Kiekvienas susitikimas, pokalbis, svarstymai, laiškai sukelia tik teigiamas emocijas. Buvo graži ne tik mūsų šventė, bet ir ypatingas bendravimas iki jos. Širdis jautė, kad pasirinkome teisingai. Pasikliaujant jausmais – esate mielos, šiltos, jaukios, nuoširdžios, atviros… Pasikliaujant protu – punktualios, atsakingos, protingos, išradingos, turinčios stiliaus jausmą. Nuostabi komanda !!! Mūsų vestuvių dieną nesirūpinome niekuo, tik džiaugėmės kiekviena akimirka. Kaip nuostabu, kai tiek planuojant ir ruošiantis, tikrąją dieną dar lieki nustebintas ir sužavėtas Jūsų sukurtu grožiu. Esame Jums labai dėkingi už nuoširdų darbą, puikų rezultatą puošiant mūsų šventę. Viskas buvo tobula !!!

Laura ir Vladas

Sakoma, kad tobulumui ribų nėra, tačiau Jūsų dėka, mūsų šventė buvo tikrai tobula. Kartu nuėjome ilgą kelią, kol suplanavome vestuves nuo „a“ iki „ž“. Iš pradžių, net negalvojome, kad reikia įdėti tiek darbo, tiek pastangų, tiek energijos, norint suplanuoti įsimintiną dieną ne tik jauniesiems, bet ir jų svečiams. Kad kiekviena smulkmena TĄ dieną turi būti apgalvota. Kad lyjant reikia turėti planą „B“. Ir svarbiausia, kad norint atsipalaiduoti TĄ dieną, reikia turėti patikimą komandą, kuri pasirūpins net nenumatytais dalykais. Todėl, iš visos širdies, norime padėkoti visai „Dvelkia laime“ komandai už tai, kad viršijote mūsų lūkesčius ir visą laiką buvote kartu su mumis.

Erika ir Laurynas

Pradėjus planuoti savo šventę, galvojau, kad viską pajėgsiu pati. Bet kaip sakoma, kuo giliau i mišką – tuo daugiau medžiu. Dėkoju draugei, kuri parekomendavo kreiptis i jus! Neįsivaizduoju, ką bučiau dariusi be “Dvelkia Laime” merginų. Pradžiai norėjau tik truputi pagalbos, patarimu, bet po pirmo bendravimo 100% pajutau, kad galiu joms patikėti viską. Viršijot mūsų lūkesčius su kaupu. Vestuvės buvo tobulos. Jaukios ir šiltos. Išgirdot kiekvieną mūsų pageidavimą 🙂  Nuoširdus jums ačiū nuo Kinderių šeimynos!!

Kristina ir Mindaugas

“Dvelkia laime” komanda – be galo savo darbą mylintys ir suprantantys žmones, kurie pasižymi profesionalumu ir kruopštumu. Patikėję savo šventę jiems liksite ne tik patenkinti rezultatu, bet taip pat sužavėti jų išmoningumu. Sunkiai įsivaizduotume savo švente be jų.”

Irma, „SaltShaker“ organizatorė

“Rekomenduojame Dvelkia Laime! Buvome labai patenkinti ir maloniai nustebinti, patikėję vestuvių dekoravimą Leilai ir Audronei. Jos sukūrė tokią jaukią aplinką, kad iki šiol tiek mes, tiek mūsų svečiai prisimeną šventę kaip pasaką.”

Diana ir Dormantas

Audra ir Leila,
tiesiog negalėjome neparašyti ir nepadėkoti Jums ir už tai, kad viršijote visus mūsų lūkesčius, ką jau ten viršijote, mūsų šventę padarėte netgi gražesnę nei galėjome įsivaizduoti ar pasvajoti. Taip pat labai norime Jums padėkoti už tai, kad ne tik pasiūlėte daugybę šaunių ir originalių idėjų, kaip mūsų šventę padaryti išskirtinę ir įsimintiną, bet ir pilnai pasirūpinote jų įgyvendinimu, kas mums leido savo dėmesį ir energiją skirti kitiems pasiruošimo vestuvėms darbams, kurių, kaip žinia, tikrai nemažai:) AČIŪ Jums už tai, kad šventės dieną pasirūpinote visomis smulkmenomis, kas leido atsipalaiduoti ir be jokio streso ar įtampos mėgautis kiekviena mūsų šventės akimirką! Linkime sėkmės Jūsų darbuose!

Lina ir Artūras

 

Atsiųskite savo atsiliepimą:

Jūsų vardas*

Jūsų el. pašto adresas*

Jūsų atsiliepimas