14. 02. 2016

Kartais susimąstome – kokius drabužius dėvi Meilė? Prašmatnius, elegantiškus, kvapą gniaužiančius? Ar kasdienius, kartais nei nieko neišsiskiriančius iš minios? Ieškodami atsakymo – apsidairome, ir suprantame, kad dauguma žmonių bando apvilkti Meilę ekstravagantiškais apdarais būtent per ypatingas šventes. Tuomet, kai išeina į viešumą, kai to reikalauja aplinka, kai norisi išsiskirti ir parodyti, jog „taip – mano Meilė yra didinga.“ Ir tuomet pasidaro taip lengva mylėti. Kai Ji ateina pas tave su glėbiu gėlių, žėrinčiomis dovanomis, pasipuošusi geriausiais drabužiais. Kas gi tokiai Meilei neatidarytų durų, kuri pulsuoja aistra ir išeiginiais jausmais?

O, visgi manome, kad pati tikriausia Meilė kasdien dėvi eilinius drabužius, pasineria tarp kasdienių darbų ir skendi įvairiausių emocijų bangose. Tokia, kuri nesiekia dėmesio, bet širdies gilumoje nori nuoširdaus pripažinimo, kuris Ją skatina dar labiau stengtis.
Tik ar
tokia Meilę pastebime nors akies kampučiu? Ar įvertiname tai, ką Ji daro dėl mūsų?
Įsukta lemputė, pakabintas paveikslas, parnešti sunkūs pirkinių maišai, ar išlyginti marškiniai. Ryte padarytas kavos puodelis, paklota lova ar palinkėjimas „geros dienos“. Ji čia. Visai šalia. Mūsų kasdienybėje. Tai ji apkabina, kai jautiesi silpnas. Ji nuvalo ašaras, kai jos nenumaldomai rieda skruostais. Tai Ji paskambina pirmiausiai Tau, norėdama pranešti džiugią žinią. Ji nerimastingai laukia Tavęs grįžtant iš darbo. Taip, tai Ji gyvenamąją erdvę paverčia Namais, į kuriuos norisi sugrįžti. Tai Ji įpučia drąsos ir pasitikėjimo savimi, kai to pristinga. Ji
tyliai meldžiasi už Tave.
Meile

Nesakome, kad Meilei negalima puoštis. Kartais, išties, norisi aprengti Ją geriausiais rūbais, nes norisi švęsti. Švęsti Jos asmeniškas šventes, buvimą kartu, ilgametę patirtį, ar bendro gyvenimo pradžią.

Sakome, kad Ji savo grožį skleidžia kasdien. Ir Jai visai nebūtina ryškiai tviskėti, tam, kad įrodytų savo didumą ir begalinį atsidavimą. Tik išmokime Ją pastebėti tuomet, kai Ji apsirengusi kasdieniais drabužiais. Vertinti. Ir nuoširdžiai padėkoti.

Ačiū, Meile, kad esi!

DvelkiaLaime

DvelkiaLaime

Vestuvių planuotojos at Dvelkia laime
Vestuvių bei šeimos švencių planuotojos, padedančios Jūsų šventę paversti laime dvelkiančia pasaka.
DvelkiaLaime

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *