12. 04. 2015

Pastebėjome, kad šiuo laikotarpiu, žmonės skleidžiasi kaip pavasariniai pumpurai. Pašvietus saulei – pradedame skleistis, pavasariniui lietui krentant – sielas užplūsta ramybė, tačiau mūsų širdys, lyg gavusios vandens – sužydi.

dvelkia laime


Vieną popietę vaikštant pajūriu,
kuomet švelnus vėjas glostė žandus, prabėgo maža mergaitė ir vaikydamasi savo nenustygstantį šuniuką sušuko:
Mamyt, ar galiu nusiimti kepurę? Moteris palinksėjo. Mergaitė padavė kepurę mamai ir paklausė: Šiandien jau pavasaris, taip?

Susimąstėme.. Kalendorius lyg ir žymi pavasario vidurį. Bet pagalvojome – tiesa! Vaikams pavasaris ateina tada, kai gali nusiimti tą erzinančią kepurę ir būti dažniau lauke.
Mums, suaugusiems, pavasaris prasideda tuomet, kai nežinia iš kur, bet atsiranda daugiau jėgų bei energijos. Kai naujų idėjų nespėji užsirašyti. Kai metų pradžioje užsibrėžtus tikslus papildo dar naujesni siekiai. Kai norisi padaryti daugiau. Matyti daugiau. Girdėti garsiau.

Ir vis gi atrodo, kad metai prasideda ne nuo Rugsėjo pirmosios, ir net ne nuo Naujųjų Metų nakties, o… nuo pirmųjų žiedų. Nuo pirmųjų saulės bučinių. Rodos, lyg pavasaris pats duotų startą ir paėmęs tave už rankos – vestų į priekį.

Atsiranda polėkis. Noras ieškoti ir atrasti. Noras ristele judėti pirmyn.
dvelkia laime

Pagalvojome.. kaip gera, kad visi telpame po ta pačia saule. Ir net kai ją uždengia lengvo lietaus debesys, užuolaidų užtraukti nereikia. Žmonėms, kaip ir pavasariniams pumpurams, reikia ir saulės ir lietaus. Kaip ir besalygiško džiaugsmo akimirkų, ir ramesnių dienų. Svarbiausia – išmokti balansuoti.

Pirmyn. Ir tik pirmyn. Kartu su saule, su lietum, su pavasariu.

DvelkiaLaime

DvelkiaLaime

Vestuvių planuotojos at Dvelkia laime
Vestuvių bei šeimos švencių planuotojos, padedančios Jūsų šventę paversti laime dvelkiančia pasaka.
DvelkiaLaime

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *