07. 02. 2015

Kartais svarstome, kodėl kitų žmonių šypsenos atrodo būtent taip, kaip mes įsivaizduojame savo laimę? Kodėl vienas ar kitas akmuo pasitaiko būtent mūsų kelyje? Bet nesusimąstome, kad galbūt tie žmonės tiesiog myli gyvenimą, toks koks jis yra šiandien.

Laimę mes kuriame patys, padedami kitų. Ir jei nerasime bent kelių valandų visoje paroje savo mylimam žmogui, ar savaitgalius su šeima išmainysime į darbus, praeivis plačia šypsena visada ir atrodys laimingesnis nei Tu.
dvelkia laime

Už tai, ką turime dabar. Mylėti. Vertinti. Tausoti. Ne rytoj, o šiandien.
Meilė Jam. Meilė Jai. Meilė kasdienybei. Mažoms, bet reikšmingoms akimirkoms. Meilė šypsenoms ir meilė ramybei. Meilė sunkioms dienoms, lietui ir permainų vėjams. Meilė gyvenimui, kuris ne visad susideda iš šviesiausių spalvų, bet mylėti jį vis tiek reikia.
Jei gyvensime ateitimi ir lauksime kol viskas bus taip, kaip mes trokštame – praleisime nesuskaičiuojamą eilę dienų, pripildytų ta pačia Meile.

O, jeigu šiais metais per šv. Valentino dieną pakeltumėme šampano taures už meilę gyvenimui? Pažiūrėtume į dangų ir dėkingomis širdimis, pasakytumėme AČIŪ už tai ką, turime dabar. Už antrąją pusę, šeimą, draugus, visą, kas mums buvo duota, ką susikūrėme patys ir už tai, kas mūsų dar laukia. Jeigu, stipriai apkabintume savo antrąją pusę ir padėkotumėme už tai, kad žengia su mumis per kasdienybę, laiko stipriai už rankos, kai einame sunkiu keliu ir džiaugiasi už visus mažus ar didelius pasiekimus. Jeigu padėkotumėme ir savo artimiesiems, ištikimiems draugams – už tai, kad tyliai meldžiasi už mus ir siunčia šilčiausias mintis.

Tikime, kad dėkingos širdys nejučiomis pritraukia laimę. Tikime ir tuo, kad tuomet mes būsime vieni iš tų laimingų praeivių, kurie net ir niūriausią dieną sugeba mylėti gyvenimą ir šypsotis. Pripažinkime, gyvenimas yra neįtikėtinai gražus, ir nuostabios akimirkos yra įmanomos, kai esame apsupti mylimų žmonių.
2015-02-071

Ir tiesa, kad pasitaiko ne tokių tobulų dienų, bet tikroji laimė ateina tuomet, kai sugebame tuos netobulumus prisijaukinti. Tik nuo mūsų priklauso, ar kasryt nenorėsime pramerkti akių, nes viskas jau matyta, ar kelsimės ir stengsimės kasdien atrast vis kažką nauj0.

Mylėkime. Ir ne vieną dieną per metus, o kasdien. Ne paviršutiniškai, bet nuoširdžiai. Ir nepamirškime padėkoti už tai, ką turime šiandien.

Su šiltais ir padrąsinančiais linkėjimais,
Dvelkia Laime.

DvelkiaLaime

DvelkiaLaime

Vestuvių planuotojos at Dvelkia laime
Vestuvių bei šeimos švencių planuotojos, padedančios Jūsų šventę paversti laime dvelkiančia pasaka.
DvelkiaLaime

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *